3 Czerwiec.

60 LAT POZNAŃSKIEGO ROCK ‘N’ ROLLA. Jazz Club Blue Note.
Nawiązanie do naszych początków z Wojtkiem Kordą i pierwszego koncertu rock and rollowego 20 września 1959 w Domu Kultury „Stomil” w Poznaniu.
Reaktywacja grupy „MY” w składzie: Tomasz Dziubiński, Andrzej Mikołajczak, Piotr Janton, Krzysztof Jarmużek (zamiast Leszka Mutha).
Organizacja imprezy: Piotr Przybylski i Blue Note.
Wsparcie: Hieronim Dymalski, Jan Pera.
Koncert charytatywny na rehabilitacje dla naszego kolegi Janusza „Dzidzi” Murawskiego, basisty zespołu Bardowie.

345.jpg
346.jpg

347.jpg
„MY”. Andrzej Mikołajczak, Krzysztof Jarmużek(zamiast Leszka Mutha), Tomasz Dziubiński, Piotr Janton.
348.jpg
Ja z Piotrem Przybylskim

9 Czerwiec.

Zakończenie roku szkolnego dla dzieci i uczniów Szkoły gry na gitarze klasycznej Zenka Cioska.
Dom Kultury „Stokrotka” ul. Cyniowa 11 na oś. Kwiatowym w Poznaniu
Wykonałem z podkładami 4 utwory: „Caldonia”, „Love Me Tender”, „Reconsider Baby” „Blue Suede Shoes”.
Przedstawiłem parę słów na temat naszych początków z Wojtkiem Kordą z okazji 60-cio lecia poznańskiego rock and rolla.
Rozdałem 20 egzemplarzy mojej szkoły na gitarę z dedykacjami.

349.jpg

13 Czerwiec.

Łódź. „Gramy Dla Wojtka”. Koncert Charytatywny dla Wojtka Kordy. Łódzki Dom Kultury.
Wystąpili: „KORDA-NEBESKI BAND” w składzie:
Andrzej Mikołajczak - org, Tomasz Dziubiński - g, voc, Maciej Kubicki - bg (basista grupy „Old Breakout” zamiast Leszka Mutha), Andrzej Nebeski - dr.
Wykonałem wokalnie: Gimme Some Lovin’, Reconsider Baby, Niedziela Będzie Dla Nas (2x), Blue Suede Shoes.
Oprócz nas wystapili: „Old Breakout”, „No To Co”, Monika Mioduszewska.
Wśród gości: Ania Pietrzak i Jan Słotkowicz, Roman Papierkowski, Stępkowski.
Prowadzenie Andrzej Frajnd (Partita).

350.jpg
351.jpg
„Korda-Nebeski Band”. Tomasz Dziubiński, Andrzej Nebeski, Maciej Kubicki (zamiast Leszka Mutha), Andrzej Mikołajczak.

352.jpg